Niekada nesakyk: NE, NIEKADA, NEDARYSIU. :)) 

 Mano istorija su MLM prasidėjo prieš 23 metus. 

PIRMAS ETAPAS. AMWAY KOMPANIJA. 1997m . Gal planuotai o gal ir ne buvom pakviesti į svečius ir netikėtai atėjo į svečius dar viena viešnia. Kuri pademonstravo stebuklingus valiklius, piešė ant lentos burbuliukus, rašė pinigus.. 

Prisipažinsiu man kirbėjo mintis, kad noriu tų stebuklų pas save namuose, bet visiškai neįdomu buvo uždirbami pinigai. Taip tai buvo Amway kompanija. Visi mes skaičiuojam, logiška, kad kai sužinojau , kad yra dvi kainos, aš norėjau mažesnės. Tik už tai dar reikėjo ir susimokėti, kad ją, tą nuolaidą gauti. Naudojau kelis produktus, tuo metu nebuvo internetinės sistemos ( užsaklnėjo mano sponsorė). Galbūt būčiau naudojus ir daugiau, jeigu būtų buvę daugiau informacijos, o gal tiesiog taip turėjo būti.. Galiausiai Ingrida ( mano sponsorė) išvyko į užsienį ir taip viskas nutrūko.

2005 m gruodį registravausi Amway kompanjoje antrą kartą.  Ir šį kart sakiau : NEDARYSIU :)))  Vėl atėjau dėl produkto  geresne kaina. Tik šį kart buvo trupučiuką kitaip. Ačiū mano aukštesniam sponsoriui, sveikatos jam ir ilgų gyvenimo metų :)). Tai jis man suteikė pirmas pamokas ir sparnus :))) Ir taip nenorėdama nieko daugiau tik produkto, 2007 m išėjau iš tuometinio samdomo darbo - bankinio gyvybės draudimo į MLM, Į Amway kompaniją. Šioje kompanijoje nepasiekiau labai jau didelių aukštumų. Didžiausias pasiekimas buvo 18 %  ir apie 1200 lt  per mėnesį. Bet tai atlygis - trijų mažamečių vaikų mamos, dirbančios namuose :)). Labai gerai prisimenu tą momentą, kai pasiėmiau pirmus savo grynus pinigus iš bankomato , išėjau į prekybos centro aikštelę ir norėjos ant jos visu balsu SUŠUKTI:- ŽMONĖS PATIKĖKIT, TAI VEIKIA :)).

Taigi tai buvo mano pradžia šioje veikloje. ir matyt buvo pasakytas dar vienas NE :) . nes..

ANTRAS ETAPAS 2010 RUGSĖJO 9 dieną registravausi naujoje FM Group kompanijoje.  Registravaus, nes Amway tinklo plėtimas buvo užstrigęs, produktai iš anglijos rinkos, plūstantys žymiai mažesnėmis kainomis, turkdė dirbti kuriant struktūrą LT rinkoje.

Man buvo neįtikėtinai , kai per dieną registruodavosi po 10 ir daugiau žmonių. 4 mėnesį pasiekiau aukščiausią pirmo marketinginio plano laiptelį- 21%. ir tai padariau su visiškai naujais žmonėmis. Dar po dvejų metų pasiekta perlinės orchidėjos kvalifikacija, už tai kompanijos dovana- atostogos 10 dienų Palangos " Line". Noriu pasakyti didelį ačiū kompanijai, ačiū mano aukštesniems sponsoriams už palaikymą ir pagalbą visada būsiu Jums dėkinga ir minėsiu tik geru žodžiu.

Kažkada dar labai neseniai sakiau, kad nekeisiu kompanijos, išgyvenama visos krizės, bet pasakiau NEKEISIU IR :))

TREČIAS ETAPAS 2018 SAUSIO pabaiga  PROUVE kompanija.

Žinojau apie ją dar 2017 vasarą, egzistuojant jai pirmus mėnesius, bet negalvojau, kad tai bus kažkas rimto. Ir esu iš tų , kurie koncentruojas į vieną kompaniją. Jeigu pirmojo savo kompanijos keitimo metu galvojau tik apie save. Antrojo- pagalvojau apie savo žmones, ypač tuos , kurie nori uždirbti, jaučiu atsakomybę  už jų sėkmę. 

Dar neatsimenu , kada esu gavus tiek padėkos žodžių iš žmonių, kurie registruojasi :)). Ypatingai aukšta produkto kokybė. Labai geras kainos ir kokybės santykis.

  Komandoje žmones iš 5 europos valstybių neskaitant Lietuvos.

Mano žingsniai: naudoju visus produktus pati iš Prouve kompanijos ir rekomneduoju tas pačias pirkimo sąlygas kitiems, pirkimą per asmenines paskyras. Taip iš karto nusipirkau mėginėlių papkę, kad susipažinti pačiai su kvepalais ir tai mano pagrindinė priemonė kalbant gyvai su žmonėmis.

Užteks nusivylimų MLM sistema ir sudužusių neišsipildžiusių svajonių, ATĖJO LAIKAS VEIKTI IR UŽDIRBTI.

Jeigu nori būti mano komandoje, perimti mano 13 metų darbo MLM patirtį, užpildyk anketą,  ir aš susisieksiu.

http://www.prouvekvepalai.lt/25-nuolaida.html

 

 

 

 

25% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai PROUVE produkcijai 25% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.

Please type your full name.

Invalid Input

Invalid email address.

Invalid Input

/ / Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input