Rašiklis Slim su lietimo funkcija touch pen, "Prouve" logotipu ir dėklu

Elegantiška minimalistinė forma. Metalinis, plonas, juodos spalvos rašiklis su išgraviruotu "Prouve" logotipu  naudingas bet kuriam verslo susitikime ir ne tik..

 - Praktiškas antgalis jutiminiams ekranams.

- Patogus sukimo mechanizmas.

- Metalinis spaustukas ir dėklas.

Tai gali būti puiki reklama net jeigu tik naudojate produktą sau. Niekada Nežinote su kuom bendrausite ir kas pamatys  logotipą ant Jūsų rašiklio..

Esu turėjus realų tokį atveją. Tuo metu buvo pati pradžia mano veiklos  MLM srityje. Dirbau tuometiniam Hanza banke gyvybės draudime ir rašiau su mano pirmos kompanijos logotipą puošiančiu rašikliu. :)

Vieną dieną bendravau su moterim, kuri atėjo tiesiog iš gatvės apsidrausti. Kai kalbėjom ji net kelis kartus įdėmiai dirščiojo į mano ranką, kurioje laikiau minėtą rašiiklį ir kai baigėm  draudimo temą, ji paklausė: o Jūs užsiimate..... dėl etikos sumetimo neįvardinu komanijos pavadinimo, kurios logotipas buvo ant rašiklio.. Sakau : Taip. Ji sako: man įdomu tai. Susitikom ne darbinėj aplinkoj ir ji registravosi ir dar daug metų puikiai darbavosi  kaip mano verslo partnerė :).

Taip mano rašiklis padarė didžiausią darbą už mane. :)

 

Norite įsigyti, kreipkitės: KONTAKTAI

ARBA PIRKITE SAVIKAINA SUSIKŪRĘ SAVO ASMENINĘ PASKYRĄ ČIA

SVARBU:

-Rodomas rėmėjo numeris mano, Inetos Mankuvienės, sutikite.

- PIldykite be LT raidžių.

-2-ame punkte, skiltyje Konfidencialu, rinkitės: Rodyti mano duomenis ARBA Rodyti mano el. paštą ir telefono numerį, antraip, negalėsiu suteikti informacijos, kurios nėra puslapyje.

Jūsų asmeninę paskyrą galiu sukurti ir aš, palikite savo kontaktus ČIA