Produktų katalogas

Didelė dalis žmonių mokėdami, šimtus eurų už savo mėgstamus vardinius kvepalus, daro klaidą.  Kvepalų industrija apipinta mitais .:)

Pirmas mitas tai, kad į kvepalus įdėta brangaus tabako ar dar kažko labai ypatingo. Viskas gaminama iš tų pačių sintetinių medžiagų.

Antras mitas- vyriški ir moteriški kvepalai. Kvepalai neturi lyties. Gvazdikas- nei moteriškas, nei vyriškas, tai - tiesiog gėlė.

Per metus kvepalų pramonė gali sukurti kelis tūkstančius naujų kvepalų rūšių. Ir aišku visi jie sugrupuojami į moteriškus ir vyriškus. Klausimas už ką mes mokame? Kas kelia kvepalų kainas?

Visų kada nors sukurtų kvepalų savikaina ne didesnė nei 7 eurai. Tai tas pats kaip dizainerio suknelė, kainuojanti beprotiškus pinigus. Panagrinėjus kokia to gaminio savikaina, turbūt brangiausia kainuos medžiaga, o savikaina apie 100 eurų. Tas  pats pasakytina ir apie kvepalus. 7 eurai kainuoja pats skystis, o ne prabangus buteliukas. Visa tai marketinginis triukas- pritraukti vartotojų dėmesį.

Mums svarbu gerai kvepėti. Pagal kvapą mes sutinkame žmogų, susidarom pirmą įspūdį apie jį, jo pomėgius, skonį ir net piniginės storį...

Prouve kompanija įsiveržė į rinką viesulo greičiu. Kvepalų buteliuko savikaina - tokia kokia ir turėtų būti- 7 eurai :). Kvepalų koncentratai gimsta Prancūzijoj. Graso mieste, kur gimė legendiniai COCO CHANEL.   Per nepilnus pirmus metus kompanija išsiplėtė 25 europos šalyse ir tai tik pradžia. Čia rasite kvepalus už tikrą jų kainą.

O kuo kvėpinatės Jūs ? Ar leidžiate vėjais savo pinigus :)?

Priemonės namų valymui nustebins net didžiausius pedantus. Užpurškiat, kol laukiat išgeriat puodelį kavos ir be vargo nuplaunat. Namai tiesiog spindi švara.

  • Valikliai saugūs kvėpavimo takams ir odai, savo sudėtyje neturi agresyvių medžiagų, pasižymi maloniais vaisių, uogų  aromatais.
  • Valikliai koncentruoti, ilgam užtenka.
  • Valikliai efektingi, viskas vyksta kaip per reklamą.
  • Geras kainos ir kokybės santykis.
  • Biologiškai skaidūs. Turi tarptautinius sertifikatus.
  • Prabangiai paprastas, lakoniškas dizainas, kokybiški dozatoriai, sukurti tam, kad gėrėtis jais nepaslėptais spintose.

Norite visa tai naudoti su 25% nuolaida nuo katalogo, užpildykite anketą ir aš su Jumis susisieksiu:

http://prouvekvepalai.lt/25-nuolaida.html

arba tą padarykite savarankiškai: ČIA

Rėmėjo numeris būtinas 18012131

Pasirinkite savo gyvenamą šalį.

PIldykite be Lt raidžių.

Nepraleiskite laiško su paskyros aktyvavimu.

Iki pasimatymo mano Prouve komandoje. Gausite visas mano sukauptas žinias, palaikymą ir pagalbą jeigu tik panorėsite. :)

Daugiau šioje kategorijoje: « Rinkodaros planas

25% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai PROUVE produkcijai 25% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.

Please type your full name.

Invalid Input

Invalid email address.

Invalid Input

/ / Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input