Slide backgroundSlide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail
Slide backgroundSlide thumbnail
 
 
 

 Džiugu, kad užsukote į mano asmeninį puslapį. Esu Ineta Mankuvienė, bendradarbiauju su Prouve kompanija. Daugiau apie mane.

Jau turbūt teko susidurti su reklamom internetinėje erdvėje, kur mirga pardavimai. O ar žinojote, kad galite tiesiog pirkti SAU, TURĖTI 25% NUOLAIDĄ ir  niekuom neįsipareigoti jokiais platinimais :) ?

Mano tikslas, kad kuo daugiau žmonių iš manęs sužinotų apie Prouve kompaniją ir  palankias jos produktų pirkimo galimybes- pirkti per savo asmenines Prouve paskyras ir turėti nuolaidas visai produkcijai 25 % nuo katalogo kainų. Spauskite ant žemiau esančio užrašo:

25 % NUOLAIDA Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiams.

SPONSORIAUS NR. BŪTINAS,  18012114.

Registracija NEMOKAMA IR NEĮPAREIGOJANTI.

SVARBU:

-Pildykit nenaudodami Lt šrifto.

- Jeigu norit info iš manęs į savo el paštą. ( išsamaus kvepalų natų aprašymo, jų pasirinkimo pagal zodiako ženklus, info apie užsakymus ir t.t.) kur konfidencialu rinkitės pirmą arba antrą punktą. Bus tik pirminė informacija.

-Telefono nr su +370..

-Gautame laiške nuo Prouve AKTYVUOKITE PASKYRĄ. Tai aktyvu 12 valandų nuo  Jūsų duomenų suvedimo. TAI GALUTINIS PATVIRTINIMAS.

- Gausite laišką su savo asmeniniais prisijungimais ir galėsite  pateikti užsakymą kai tik jį turėsite.


25 % NUOLAIDA gyvenantiems ne Lietuvoje.

SPONSORIAUS NR. BŪTINAS 18012114

SVARBU

- Pildydami anketą nenaudokite Lt šrifto ir nekeiskit kalbos į Lietuvą, nes negausit į savo šalį produktų.

- Neužslaptinkit savo duomnenų,  jeigu norit smulkesnės info į savo el paštą.

- Laiške nuo Prouve , spauskite AKTYVUIJ KONTO MYGTUKĄ, JIS AKTYVUS bus 12 vlandų nuo Jūsų duomenų suvedimo, tai registracijos galutinis patvirtinimas.

- Jeigu susikūrėte savo paskyrą ir negaunat informacijos o jos norit, kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais.

 

 Jūsų Prouve asmeninę paskyrą galiu sukurti ir aš,  užpildykite anketą:

http://www.prouvekvepalai.lt/25-nuolaida.html

ARBA  kreipkitės  telefonu +37061441315, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.gmail.com

Linkiu malonaus laiko su Prouve...

 

Kvepalai – kūno muzika

Kvepalai yra ne mažiau svarbūs nei apranga. Jie ne tik kvepia, bet ir sužadina fantazijas, svajones, troškimus, suteikia pasitikėjimo savimi. Jie sustiprina mūsų pojūčius ir išryškina seksualumą. Kvepalai stebėtinai veikia mūsų pasąmonę, akimirksniu sukurdami trauką arba atvirkščiai. Aromatą mes renkamės dažniausiai intuityviai, jis pabrėžia mūsų individualumą. Stebuklinga galia, esanti mažajame kvepalų flakone teikia malonumą ne tik žmogui, kuris jais naudojasi, bet ir jį supantiems. Geri kvepalai padeda pasijusti žavingiems, o jų pirkimas Kvepalai – nematomas, tačiau nepamirštamas visuomet madingas aksesuaras (Coco Chanel)

Sunku pasakyti, kokie kvapai madingiausi vieną ar kitą sezoną: juk kvapas tai taip individualu. Pasikvėpinęs tais pačiais kvepalais, kiekvienas kvepės kiek kitaip. Vis dėlto kvapų mados tendencijas apibendrinti galima: šiltajam metų laikui labiau tinka citrusiniai, gėlių ir vaisių bei vandens gaivos aromatai. Kad ir kuo kvepėtų vasariški kvepalai, svarbiausia, kad jų dvelksmas būtų lengvas ir gaivus. Kvapai turėtų priminti jūrą, žolę, gėles, vaisius – viską, kuo mėgaujamės vasarą. Šaltuoju metu populiaresni šiltesni, aštresni , rytietiški kvapai, teikiantys šilumos bei jaukumo pojūtį.

Kvepalų aromatas gali būti raktas į susižavėjimą. Mus gali sujaudinti žmogaus išorė, tačiau labiausiai prikausto kvapas. Klausimas, ar nuo moters dvelkiantis kvapas gali sugundyti vyrą ir atvirkščiai, yra svarstomas jau daugybę metų. Kvepalų gamintojai tai, atrodo, nusprendė jau seniai ir nuolat pristato rinkai aromatus, anot jų, savo ypatinga kvapo sudėtimi apeliuojančių į priešingos lyties susijaudinimą. Bet kuriuo atveju, cheminiai signalai tarp žmonių tebelieka pasąmoniniame lygmenyje. Tačiau, remiantis įvairių apklausų, kas labiausiai žmones traukia traukia prie priešingos lyties ir daro juos patraukliais, duomenimis, šalia išvaizdos, manierų, balso tembro ir odos švelnumo, kvapas nurodomas kaip vienas svarbiausių veiksnių, apsprendžiančių kito asmens patrauklumą. Deja, tuo pačiu, netinkamas kūno kvapas yra svarbiausias veiksnys atmetant galimą partnerį… Mokslininkai nustatė, kad bet koks mums iš tiesų patinkantis kvapas sukelia gilią emocinę reakciją, siunčiamą tiesiogiai į pasąmonę. Nei vaizdai, nei garsai to padaryti negali.

Anot kvepalų ekspertų, kokius kvapus pasirinkti pasufleruoja mūsų pasąmonė. Kvapai yra glaudžiai susiję su mūsų prisiminimais, emocijomis ir išgyvenimais, todėl verta juos rinktis neskubant. Juk pasirinktas kvapas tampa tarsi jūsų asmens ženklu – aplinkiniams jis visada primins jus.

Svarbu žinoti, ir kokiam tikslui kvepalai reikalingi. Skirtingi kvapai yra skirti atskiroms progoms, pvz. kasdienai ar vakarėliams, dalykiniam susitikimui ar romantiškam pasimatymui. Skirtingi aromatai taip pat skirti žiemai ir vasarai. Idealu turėti ne vieną, bet kelis kvepalų variantus. Įpratus prie savo kvepalų aromato, galima jo tiesiog nebejausti, tačiau aplinkiniams jis bus gerai užuodžiamas. Ir tai, kas puikia kvepia dieną, nebūtinai gerai kvepės ir vakare, o kas žavi vasaros atostogų metu bus visai netinkama biure… Neabejingiems sportui, daug laiko praleidžiantiems atvirame ore rekomenduojami sportiniai kvepalai. Jaunimas renkasi tai, kas yra madinga, jaunatviška ir gaivu, jiems taip pat puikiai tiks sportiniai aromatai.

Mūsų organizmas sukurtas taip, jog smegenys, priimdamos naują aromatą, registruoja jį kaip savą, jeigu jis nekonfliktuoja su mūsų kūno aromatu. Tokiu atveju mes jo ilgainiui nebejaučiame. Tuo tarpu netinkamai parinkti kvepalai iš karto iššaukia atstūmimo reakciją. Tai gali pasireikšti galvos skausmais, bloga nuotaika, nepaaiškinamu diskomforto jausmu ir net pykinimu. Viso to priežastis – smegenys atsisako suvokti šį aromatą kaip saugų ir protestuoja prieš svetimkūnio įsiskverbimą.

Mokėjimas naudotis kvepalais yra tikras menas. Pagrindinė taisyklė – turėti saiko jausmą. Per daug kvepalų aromato yra neetiška ir net agresyvu, per stipriai kvepiantys asmenys tarsi kišasi į asmeninę kitų žmonių erdvę. Visada kvėpinkite tik švarią odą. Purkškite kvepalus ant kūno pulso taškų – už ausų, kaklą, vidinėje riešo pusėje, alkūnės viduje, po keliais). Anot Coco Chanel, kvėpinkite tas kūno vietas, kur norėtumėte, kad jus pabučiuotų. Aromatas atsiskleidžia pilnai tik susiliesdamas su oda.Kūno šiluma sušildys kvapnų skystį, o ritmingas pulsavimas jį geriausiai paskleis aplinkai. Jokiu būdu, kaip daugelis įpratę, netrinkite riešų vieno į kitą, nes tai sumažins kvepalų efektą.

 

25% NUOLAIDA

Pageidaujate turėti visai PROUVE produkcijai 25% nuolaidą? Jei taip – užpildykite šiuos laukelius.

Please type your full name.

Please type your full name.

Invalid Input

Invalid email address.

Invalid Input

Pilnas adresas:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input